ukendepl

Філія "Баранівське лісомисливське господарство" ДП "ЛІСИ УКРАЇНИ"

Процедура вирішення спорів з іншими суб'єктами права в

результаті господарської діяльності у Філії  «Баранівське лісомисливське господарство»  Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»

 

1.У випадку виникнення будь-яких  спірних питань, звернення приймаються за адресою: Україна, 12732, Житомирська область, Звягельський район, м. Баранівка, вул. Вербова 3, з понеділка по п'ятницю з 08-00 до 17-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00, за телефоном 04144-3-10-07або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Особа відповідальна за врегулювання спорів: директор філії Юрчук Юрій Миколайович.

2. Суперечки та розбіжності, спричинені господарською діяльністю філії, вирішуються у процесі консультацій та переговорів за згодою cторін.

3. Проведення зустрічей з представниками cтopiн чиї інтереси порушено організовує директор філії, за потреби делегує свої повноваження іншим працівникам відокремленого підрозділу.

4. У разі неможливості досягнення згоди у процесі консультацій, переговорів, зборів суперечки спричинені господарською діяльністю філії вирішуються у судовому порядку, відповідно до норм чинного національного законодавства.