ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041) 443-10-07    

Нашому колективу неабияк  пощастило,  адже бути гарним керівником дано не кожному! Бути професіоналом своєї справи  - це справжній  талант, а  Анатолій Олександрович, однозначно, талановита людина. За майже 40  років праці в галузі лісового господарства. Анатолій Олександрович проявив себе як мудрий керівник,  з передовими поглядами на життя, з великим потенціалом енергії, з нестримним бажанням бути корисним суспільству. Він  лісівник не тільки за освітою,  а й за покликом душі.  Великий практичний досвід, неабиякий характер і творчий підхід до вирішення поставлених завдань, протягом багатьох років дозволяють йому успішно працювати на відповідальній посаді. Чуйне та сумлінне ставлення до справи, помножене на високу працездатність, створили репутацію компетентного працівника, а особисті якості характеру: щирість та чуйність, душевна теплота, і разом з тим вимогливість і принциповість у вирішенні проблем та поставлених завдань, допомогли  здобути  повагу з боку всього колективу ДП «Баранівське ЛМГ», колег, керівництва  і всіх тих, кому довелося працювати і спілкуватися з Анатолієм Олександровичем. Завдяки своїй сумлінній праці, Анатолій Олександрович неодноразово нагороджувався відзнаками  на різних рівнях.

 В цей  день   хочеться привітати   Анатолія Олександровича з Днем народження  та побажати  йому  міцного здоров’я, мирного  неба  невичерпних життєвих сил, натхнення, успіхів, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя, і ніколи не зраджувати своїм головним принципам справедливості, людяності та професіоналізму.

З повагою,   колектив ДП Баранівське ЛМГ

   Для фізичних осіб  бажаючих придбати  деревину дровяну  для опалення  власних  будинків    інформуємо  про можливість здійснення   закупівлі в ДП «Баранівське ЛМГ»

  Процедура закупівлі наступна :

 1)      Слід звернутися до контори держлісгоспу або будь-якого  лісництва де необхідно написати заяву згідно встановленого взірця,  у якій вказати обсяг  та якісні  характеристики бажаної закупівлі  До заяви необхідно додати копію паспорта та ідентифікаційного коду.

 2)      Отримати рахунок на оплату, де вказані всі реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.

 3)       Здійснити оплату можна у лісництві, конторі ЛМГ або у будь-якому відділенні банку, чи через Приват 24.

 4)   Після оплати звернутися ( з квитанцією про оплату ) до відповідальної  особи підрозділу  з якого буде здійснюватись відвантаження  лісопродукції  та узгодити 

 

Ціни на дров’яну деревину непромислового використання 

по ДП Баранівське ЛМГ станом на 1.07.2022 року

( без транспортних витрат)

Вид продукції, порода, розміри

 

Група

порід

Од.

вим.

 

Ціна без ПДВ грн.

Відпускна

ціна з ПДВ,грн

франко – верхній  склад

Дров'яна деревина непромислового використання

 

1

( береза, дуб, граб, акація)

кбм

600,00

720,00

2

(сосна, вільха)

кбм

500,00

600,00

3

(ялина,осика,верба, тополя, липа)

кбм

450,00

540,00

.

 

Відповідальними за реалізацію  дров»яної деревини  є :

Начальник відділу збуту  Іван  ЄВТУШИН                                                   -0673493494,

лісничий Адамівського  лісництва  лісництва Олег СЛОБОДЯНЮК         - 0674111830,

лісничий Баранівського лісництва  лісництва Борис ОСТАПЧУК              - 0982946232,

лісничий Биківського  лісництва Віктор ЛИСЮК                                        - 0674128419,

лісничий Довбиського лісництва  Олександр КИСЕЛЬ                                - 0672624491,

лісничий Кам»янобрідського лісництва Володимир МІРОШНИЧЕНКО  - 0674111318,

лісничий Зеремлянського  лісництва  Руслан МУРАВСЬКИЙ                    - 0674111325,

лісничий Явненського лісництва Іван КОРОЛЬЧУК                                     - 0977799108,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цього разу новий мототранспорт отримала лісова охорона усіх лісництв підприємства.
«19 мотоциклів держлісгосп придбав ще в січні цього року,  - розяснює директор підприємства Анатолій Остудімов. -  Однак через воєнні дії, оформлення документів на техніку трохи відтермінувалося. Мотоцикли закуплені за власні кошти лісгоспу. Колектив господарства докладає усіх зусиль, аби у воєнний час усі підрозділи працювали стабільно, щоб і ліс охоронявся, і податки в бюджет сплачувалися.»
Лісівники переконані, що такий транспорт стане їх в нагоді, адже ним зручніше пересуватися в лісі, ніж автомобілем, він пройде навіть вузькою стежиною чи бездоріжжям. Та й економія пального буде відчутною, що особливо актуально в нинішній непростий час.
Оперативне пересування ввіреними їм лісовими масивами сприятиме вчасному виявленню загорянь у лісі та попередженню лісопорушень.

 • photo-2022-06-14-11-06-50-7e
 • photo-2022-06-14-11-06-51-5f
 • photo-2022-06-14-11-06-52-4a

Simple Image Gallery Extended

По завершенні садіння  та доповнення лісових культур, в підприємствах Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства проводять догляди за культурами. Просапування, прокошування, мульчування – ці та інші методи догляду лісівники проводять з першого року вирощування насаджень аж до того часу, коли культури зімкнуть крони.
Скрізь, де це є можливим, лісівники практикують механічні догляди, адже це -  зменшення обсягів ручної праці та підвищення її продуктивності.
Особливо ефективним на цих роботах є використання подрібнювача Kansas. В підприємствах управління таких агрегатів експлуатується понад 3 десятки і лісівники вже оцінили їх переваги. Використання в роботі цих механізмів дозволяє зменшити витрати на догляди та підвищити продуктивність праці в 4-5 разів.
Втім, є й ділянки, де в боротьбі із бурянами дбайливі руки лісокультурниці із сапкою є незамінними.
Цьогоріч лісівники області запланували провести догляди  на площі близько 14 тисяч гектарів. Роботи ці тривають впродовж усього літа, а їх кількість залежить від типу грунтів та погодних умов.

 • photo-2022-06-06-11-49-00-b8
 • photo-2022-06-06-11-49-01-ec
 • photo-2022-06-06-11-49-05-04

Simple Image Gallery Extended

           
У 1972 році у Стокґольмі, на конференції ООН з довкілля, делегації Японії та Сенегалу запропонували щорічно відзначати цей день, щоб привернути увагу людства до проблем використання природних ресурсів планети.
Програмний документ «Порядок денний на ХХІ століття»,  спрямований на досягнення захисту та збереження навколишнього середовища та розвитку здорової економіки, прийняли  179 країн світу.
Підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом не лише посилило економічні інтеграційні процеси, а й стало насамперед юридичним підґрунтям євроінтеграції у природоохоронній галузі. Зокрема, співробітництво між Україною та ЄС має на меті:
- збереження, захист, поліпшення і відтворення якості навколишнього середовища;
- захист громадського здоров’я;
- розсудливе та раціональне використання природних ресурсів;
- заохочення заходів на міжнародному рівні, спрямованих на розв’язання регіональних і глобальних проблем навколишнього середовища.
Такі орієнтири ставлять перед собою у щоденній праці  представники лісівничої професії.
Лісівники Житомирщини щорічно висаджують  близько 6 тисяч гектарів лісу. Минулоріч Житомирщина стала лідером в Україні з обсягів садіння лісу – 8 тисяч 239 гектарів лісовідновлення – це більше 40 мільйонів дерев. 
А в день реалізації масштабного проєкту «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» Житомирщина висадила найбільше дерев серед усіх областей України.
Лісівники області дбають, щоб висадженні ліси були здоровими, докладають усіх зусиль, щоб зберегти екосистеми від пожеж.
Крім того, державні лісогосподарські підприємства охороняють тваринний світ та спрямовують зусилля на збереження та розширення фауни наших лісів.
А ще лісівники дбають про чистоту лісів та лісових водойм…
Створюють та підтримують в належному стані рекреаційні пункти - місця, де кожен охочий може чудово та комфортно провести своє дозвілля на лоні природи, не завдаючи їй шкоди.
В державних лісогосподарських підприємствах Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства на належному рівні ведеться робота в питаннях протидії пожежам у природних екосистемах.
Такого висновку дійшла міжвідомча робоча група, у складі якої спеціалісти Держа́вної слу́жби Украї́ни з надзвича́йних ситуа́цій,  Державного агентства лісових ресурсів України, Головного управління ДСНС України у Житомирській області, Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, Житомирського обласного комунального підприємства «Житомироблагроліс» минулого тижня вивчали стан організації заходів з протидії пожежам у природних екосистемах на території Житомирської області та надавали методичну і практичну допомогу із зазначених питань.
Робоча група відпрацювала ряд об’єктів лісогосподарських підприємств, що координуються Житомирським ОУЛМГ.
Для забезпечення моніторингу оперативної обстановки в лісових масивах області та своєчасного виявлення пожеж у структурних підрозділах держлісгоспів функціонують диспетчерські пункти, задіяно сучасні системи відеоспостереження, використовуються спеціалізовані сайти, де наводиться інформація моніторингу пожеж в екосистемах за допомогою супутників Землі, здійснюється маршрутне патрулювання, застосовуються безпілотні літальні апарати.
Зокрема, функціонує триступеневий моніторинг-контроль із використанням телевізійних систем спостереження. Для цього на спостережних вежах і на окремих щоглах встановлено 71 телевізійну камеру відеоспостереження з великою роздільною здатністю. На маршрутних патрулюваннях задіяно 211 сучасних мотоциклів, для оцінки обстановки у лісгоспах утримується в готовності 18 квадрокоптерів.
Усі  лісові пожежні станції та пункти зосередження пожежного інвентарю Житомирського ОУЛМГ, з якими ознайомилася міжвідомча робоча група, укомплектовані особовим складом, пожежними автомобілями, технікою пристосованою для пожежогасіння, засобами радіозв’язку, інвентарем, спорядженням, а також утримується недоторканий запас пально-мастильних матеріалів. Техніка, інженерне обладнання і засоби малої механізації пройшли технічне обслуговування та утримуються у справному стані.
Всього на оснащенні 27 ЛПС Житомирського ОУЛМГ перебуває 88 пожежних автомобілів, 88  лісових пожежних модулів, 111 причіпних ємностей для підвозу води, 187 тракторів з грунтообробним обладнанням, 312 мотопомп, 1,8 тис. ранцевих вогнегасників, 417 комплектів вогнетривкого одягу.
Для забезпечення гасіння пожеж в лісових масивах облаштовано та утримується 965 водойм.
Згідно з отриманою інформацією, у поточному році в лісових масивах державних лісогосподарських підприємств створено 1,3 тис. км мінералізованих смуг, проведено догляд за 3,9 тис. км мінсмуг, перекрито  2,6 тис. позапланових доріг.
Міжвідомча робоча група надала пропозиції  Житомирському ОУЛМГ, ЖОКАП «Житомироблагроліс» та ГУ ДСНС у Житомирській області у взаємодії з Військово-цивільною адміністрацією Житомирської області продовжити роботу щодо визначення меж забруднених вибухонебезпечними предметами та замінованих ділянок лісових масивів; розробити план проведення розмінування лісових масивів забруднених  вибухонебезпечними предметами внаслідок ведення бойових дій та обстрілів території Житомирської області; опрацювати порядок забезпечення роботи важкої інженерної техніки (БАТ, ІМР) ДСНС у разі її залучення для гасіння лісових пожеж на території області  та продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо запобігання пожеж в природних екосистемах та порядку дій у разі виникнення.

 • photo-2022-06-02-15-43-12-d8
 • photo-2022-06-02-15-43-13-16
 • photo-2022-06-02-15-43-14-73
 • photo-2022-06-02-15-43-15-2-33
 • photo-2022-06-02-15-43-15-89
 • photo-2022-06-02-15-43-16-2-35
 • photo-2022-06-02-15-43-16-ca
 • photo-2022-06-02-15-43-17-ea
 • photo-2022-06-02-15-43-19-70
 • photo-2022-06-02-15-43-20-e3
 • photo-2022-06-02-15-43-21-2-48
 • photo-2022-06-02-15-43-21-9a
 • photo-2022-06-02-15-43-22-4d
 • photo-2022-06-02-15-43-23-b7
 • photo-2022-06-02-15-43-24-56

Simple Image Gallery Extended