ukendepl

Філія "Баранівське лісомисливське господарство" ДП "ЛІСИ УКРАЇНИ"

Відповідно до Наказу Державного агентства лісових ресурсів України від   28.10.2022 року № 839 «Про припинення ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» та затвердження складу Комісії з припинення» прийнято рішення про припинення діяльності ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО», код згідно з ЄДРПОУ 13554881, шляхом реорганізації, а саме – приєднання до ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ», код згідно з ЄДРПОУ 44768034.

Вимоги кредиторів до ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» ПРИЙМАЮТЬСЯ В ПИСЬМОВОМУ ВИГЛЯДІ В ТЕРМІН: 2 (два) місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення засновника про припинення ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» шляхом реорганізації, за адресою: Україна, 12732, Житомирська область, Новоград-Волинський район, с. Зеремля, вул. Лісництво, 6. Тел. (04144) 3-10-07

  Для фізичних осіб бажаючих придбати деревину дровяну для опалення власних будинків інформуємо про можливість здійснення закупівлі в ДП Баранівське ЛМГ

 

 Процедура закупівлі наступна :

1)      1) Слід звернутися до контори лісмисгоспу або будь-якого лісництва де написати заяву згідно встановленого взірця, у якій вказати обсяг та якісні характеристики бажаної закупівлі. До заяви необхідно додати копію паспорта та ідентифікаційного коду.

 2) Отримати рахунок на оплату, де вказані всі реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.

 3) Здійснити оплату можна у лісництві, конторі ЛМГ або у будь-якому відділенні банку, чи через Приват 24.

 4) Після оплати звернутися( з квитанцією про оплату ) до відповідальної  особи підрозділу  з якого буде здійснюватись відвантаження  лісопродукції  та узгодити всі  питання щодо відвантаження.

 

Ціни на дров'яну деревину непромbслового використання 

по ДП Баранівське ЛМГ станом на 09.09.2022 року

(без транспортных средств)

Вид продукції, породи, розміри

 

Группа

порід

Од.

вим.

 

Цена без ПДВ грн.

Отпускна

цена с ПДВ,грн

франко – верхний склад 

Дров'яна деревина непромислового використання

 

1

( береза, дуб, граб, акація)

кбм

666,67

800,00

2

(сосна, вільха)

кбм

625,00

750,00

3

(ялина,осика,верба, тополя, липа)

кбм

620,83

745,00

.

 

Відповідальними за реалізацію дров'яної деревини для потреб населення наступні:  

Начальник відділу збуту Іван ЄВТУШИН                                                      - 0673493494;

лесничий Адамовського   лісництва Олег СЛОБОДЯНЮК                          - 0674111830;

лесничий Баранивського лісництва Борис ОСТАПЧУК                                - 0982946232;              

лісничий Биківського  лісництва Віктор ЛИСЮК                                          - 0674128419;

лісничий Довбиського лісництва Олександр КИСЕЛЬ                                   - 0672624491;                                 

лесничий Кам»янобрідського лесництва Володимир МІРОШНИЧЕНКО   - 0674111318;  

лісничий Зеремлянського   лісництва Руслан МУРАВСЬКИЙ                       - 0674111325;                    

лісничий Явненського лісництва Іван КОРОЛЬЧУК                                       -  0977799108.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Непоправна  втрата для колективу державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство».

18.08.2022 року перестало битись серце  мудрого, доброго, справедливого   керівника підприємства - Анатолія Олександровича ОСТУДІМОВА.

Анатолій Олександрович  народився 23 липня 1962 року в селі Осички Радомишльського  району Житомирської області Після  закінчення  школи, успішно закінчивши технікум, 1981 року розпочав трудову діяльність в автогаражі  колгоспу, що  у рідному селі.

Після служби в армії, з 1983 р. по 1998 р. продовжив працювати на різних посадах у Радомишльському спецлісгоспі, пройшовши службовими сходинками від механіка автогаража до інженера, завідуючого і головного інженера підприємства.

У травні 1998 року Державним комітетом лісового господарства Анатолія Олександровича призначили керівником Баранівського ДЛМГ.

Понад 24 роки Анатолій Остудімов очолював дане підприємство та вміло  і впевнено вів за собою  чисельний колектив націлюючи всіх на успіх, позитивні результати та здобутки. Він був Людиною з великою букви, людиною слова, щирої та доброї душі, мудрим, виваженим керівником та справжнім професіоналом лісового господарства України. Не тільки галузь понесла значну втрату, а й вся Україна.

Весь багаточисельний колектив  державного підприємства «Баранівське лісомисливське  господарство»   в скорботі.  Висловлюємо слова щирого співчуття дружині Майї Сергіївні,  дітям: доньці Віті, сину Богдану, внучці Каріні та всім рідним  і близьким.

Вічна память та спокій Вам шановний Анатолій Олександрович. Нехай земля буде Вам пухом.

Прощання з Анатолієм Остудімовим відбудеться о 11:30 20.08.2022 року в актовій залі державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство».

Нашому колективу неабияк  пощастило,  адже бути гарним керівником дано не кожному! Бути професіоналом своєї справи  - це справжній  талант, а  Анатолій Олександрович, однозначно, талановита людина. За майже 40  років праці в галузі лісового господарства. Анатолій Олександрович проявив себе як мудрий керівник,  з передовими поглядами на життя, з великим потенціалом енергії, з нестримним бажанням бути корисним суспільству. Він  лісівник не тільки за освітою,  а й за покликом душі.  Великий практичний досвід, неабиякий характер і творчий підхід до вирішення поставлених завдань, протягом багатьох років дозволяють йому успішно працювати на відповідальній посаді. Чуйне та сумлінне ставлення до справи, помножене на високу працездатність, створили репутацію компетентного працівника, а особисті якості характеру: щирість та чуйність, душевна теплота, і разом з тим вимогливість і принциповість у вирішенні проблем та поставлених завдань, допомогли  здобути  повагу з боку всього колективу ДП «Баранівське ЛМГ», колег, керівництва  і всіх тих, кому довелося працювати і спілкуватися з Анатолієм Олександровичем. Завдяки своїй сумлінній праці, Анатолій Олександрович неодноразово нагороджувався відзнаками  на різних рівнях.

 В цей  день   хочеться привітати   Анатолія Олександровича з Днем народження  та побажати  йому  міцного здоров’я, мирного  неба  невичерпних життєвих сил, натхнення, успіхів, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя, і ніколи не зраджувати своїм головним принципам справедливості, людяності та професіоналізму.

З повагою,   колектив ДП Баранівське ЛМГ

Цього разу новий мототранспорт отримала лісова охорона усіх лісництв підприємства.
«19 мотоциклів держлісгосп придбав ще в січні цього року,  - розяснює директор підприємства Анатолій Остудімов. -  Однак через воєнні дії, оформлення документів на техніку трохи відтермінувалося. Мотоцикли закуплені за власні кошти лісгоспу. Колектив господарства докладає усіх зусиль, аби у воєнний час усі підрозділи працювали стабільно, щоб і ліс охоронявся, і податки в бюджет сплачувалися.»
Лісівники переконані, що такий транспорт стане їх в нагоді, адже ним зручніше пересуватися в лісі, ніж автомобілем, він пройде навіть вузькою стежиною чи бездоріжжям. Та й економія пального буде відчутною, що особливо актуально в нинішній непростий час.
Оперативне пересування ввіреними їм лісовими масивами сприятиме вчасному виявленню загорянь у лісі та попередженню лісопорушень.

  • photo-2022-06-14-11-06-50-7e
  • photo-2022-06-14-11-06-51-5f
  • photo-2022-06-14-11-06-52-4a

Simple Image Gallery Extended

По завершенні садіння  та доповнення лісових культур, в підприємствах Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства проводять догляди за культурами. Просапування, прокошування, мульчування – ці та інші методи догляду лісівники проводять з першого року вирощування насаджень аж до того часу, коли культури зімкнуть крони.
Скрізь, де це є можливим, лісівники практикують механічні догляди, адже це -  зменшення обсягів ручної праці та підвищення її продуктивності.
Особливо ефективним на цих роботах є використання подрібнювача Kansas. В підприємствах управління таких агрегатів експлуатується понад 3 десятки і лісівники вже оцінили їх переваги. Використання в роботі цих механізмів дозволяє зменшити витрати на догляди та підвищити продуктивність праці в 4-5 разів.
Втім, є й ділянки, де в боротьбі із бурянами дбайливі руки лісокультурниці із сапкою є незамінними.
Цьогоріч лісівники області запланували провести догляди  на площі близько 14 тисяч гектарів. Роботи ці тривають впродовж усього літа, а їх кількість залежить від типу грунтів та погодних умов.

  • photo-2022-06-06-11-49-00-b8
  • photo-2022-06-06-11-49-01-ec
  • photo-2022-06-06-11-49-05-04

Simple Image Gallery Extended