ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041)444-20-48, Факс: +38(041)444-21-77

   Наприкінці минулого тижня в області за звання «Лісоруб року» змагалися 19 професіоналів та 1 юніор із всіх лісогосподарських підприємств обласного управління лісового та мисливського господарств. Це традиційні 21-ші змагання лісорубів, про що повідомляє обласний сайт Жито-мирського лісового господарства ztlis.com.ua. 

   Цьогорічні змагання відбулися на території Кленівського лісництва Городницького лісгоспу.

   Конкурсанти змагалися у ше-сти видах: звалювання дерев, відокремлення сучків, точне розкряжування та розкряжування стовбура комбінованим різом, монтаж нового ланцюга. Окремо проходило змагання і на визначення найерудованішого лісоруба.

   - Змагання вальників - це не престижні забави, а змагання рівних, технічно підготовлених, сильних лісівників, - розповідає заступник начальника управлі-ння Володимир Мазарчук, - особливої уваги тут приділено саме дотриманню техніки безпеки. Адже при роботі в лісі - звалюванні дерев і їх обробці, найголовніше - щоб ніхто не постраждав.

   Перед початком змагань було проведено огляд моторизованого інструменту, укомплектування ЗІЗ, та медичних аптечок та проведено інструктаж із охорони праці.

   Змагання  тривали  майже весь день. Всі учасники показали виключну майстерність та високий рівень підготовки.

   Третє місце посів Іван Скидан - представник Новоград-Волин-ського лісгоспу, друге місце - учасник від Баранівського лісгоспу Олександр Куцан. З Відривом у 25 балів лідирував Юрій Брожко від Лугинського лісництва, який вже неодноразово представляв Житомирську  область на Всеукраїнських  змаганнях. 

   Про переможця від нашого району Олександра Куцана ми вже писали в газеті «Слово Полісся». Він неодноразово    брав участь  у  змаганнях лісів-ників. 

   У  2015  році  Олександр посів третє місце, наступного року зумів вибороти друге. І ось цьогоріч знову зумів вибороти друге призове місце.

  • IMG_7759
  • img-6636
  • img-6706
  • img-6714
  • img-6726
  • img-6878

Simple Image Gallery Extended