ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041)444-20-48, Факс: +38(041)444-21-77

Сучасний садовий ринок пропонує різноманітний декоративний посадковий матеріал.Визначитись у цьому різноманітті дуже складно. Тому хочемо звернути увагу цінителів декоративних композицій на вид діяльності що проводить ДП « Баранівське ЛМГ» -  вирощування декоративного посадкового матеріалу, що має велику популярності..

Напротязі 15 років ДП Баранівське ЛМГ» займається зеленим черенкуванням, на перших етапах це були декілька видів порід на власні потреби для озеленення. З кожним роком асортимент порід збільшувався як і його кількість.

Сьогодні маємо майже 50 різновидів та форм представників флори - це і хвойні породи: туя західна та її форми шаровидна, зелено-жовта, золотиста, багряна, ялівці козацький та звичайний, кипарисовик. Великий асортимент листяних порід - спіреї різних форм, форзиція, п’ятилисник, кизильник, бруслина Форчуна, самшит вічнозелений та багато інших видів. 

 Придбати саджанці можна безпосередньо в Баранівському лісництві на торгівельному майданчику, де  представлені всі породи для реалізації. 

Наш садивний матеріал вирощується в умовах максимально наближених до природних, тому характеризується підвищеною стійкістю до хвороб і шкідників та має гарний зовнішній вигляд.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • DSC01492

Simple Image Gallery Extended