ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041)444-20-48, Факс: +38(041)444-21-77

Громадська ініціатива «Друзі лісу» за «Львівське обласне управління лісовим та мисливським господарством та товариствами». У цих інформаційних  бюлетенях  можна знайти відповіді на ключові питання про лісовий сектор, який турбує суспільство.

Друга перша випуск із серії, його тема «Функції лісу та лісу» та 19 лютого інформаційний буклет презентують для відповідальних за зв'язки з громадськими та змістовними особами.

У інформаційному просторі доступна і просто виступає тема функціонування, яка описує основні функції, їхній вплив на життя людей і довгоочікувального життя, а також роль ліцензії в функціонуванні лісу. Автор ідеї інформаційних листків «Права про ліс», головний редактор газети «Деревообробник» Василь  Масюк зазначив, що мета виду таких бюлетенів - дати суспільству активну, цікаву та актуальну інформацію.

Він також повідомляє, що в наступних інформаційних листах буде висвітлено ліцензії України та їх запитання; тема лісової рекреації; комплексний погляд на роботу лісівників; питання вірубки лісів і заголовків дерев та інших актуальних тем.

Найкращий час отримайте безкоштовний примірник першої інформаційної літератури «Правда про ліс» з усіх охочих, звернувшись до офісу держлісгоспів Львівщини. Електронний варіант також можна переглянути тут:  інформаційний список "Функції лісу та лісів" .