ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041)444-20-48, Факс: +38(041)444-21-77

Доброю щорічною традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю стала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках!».

Головна мета акції — висвітлення ролі лісової галузі в нашій державі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення нових лісів та значення для суспільства лісівничих професій.

 Особливий наголос ставиться на активній участі шкільної і студентської молоді до відновлення лісових насаджень і вихованню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, оточуючого середовища, до нашого незрадливого зеленого друга.

 Проблема збереження лісу та його багатств сьогодні є серед найважливіших екологічних завдань для всіх країн світу. В останні роки тенденції, пов’язані з знелісненням Землі, викликають тривогу не тільки у екологів, але й у всього міжнародного співтовариства.

 Цьогорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» проходитеме під гаслом «Ліси та освіта» та   триватиме з 21 березня (Міжнародного дня лісу) до 21 квітня (Дня довкілля). 

 У нас лісівників Акція, це щоденна робота. Слід відмітити, що у 2018 році було відтворено лісів на площі 392 га. Весною 2019 року необхідно створити лісові культури на площі 400 га, де буде висаджено більше 2 млн сіянців, які вирощені в своїх розсадниках та теплицях. Головне завдання  лісівників державного  підприємства "Баранівське лісомисливське господарство" є забезпечення розширеного відтворення лісів, створення складних  змішаних лісових культур які будуть протистояти  шкідникам та хворобам  лісу. Станом на 19 березня створено лісових культур на площі 230 га.

 Головний захід Акції створення лісових культур буде проходити в усіх лісництвах підприємства.  Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів.

  До акції запрошуємо територіальні громади, селищні ради, учнів, молодь та всіх небайдужих, які бажають долучитися до відновлення лісів.