ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041) 443-10-07

Лісовідновлення – найголовніша складова роботи підприємства, тому до цього процесу у колективі ретельно готуються та підходять з усією відповідальністю. 

У звязку зі сприятливими погодніми умовами, в цьому році створення лісових культур розпочалось на кілька тижнів раніше.

Понад 200 га лісу планується висадити весною 2020 року В ДП «Баранівське ЛМГ». На  5 га планується створення  плантацій новорічних ялинок. Нові бори та діброви  створюватимуть з вирощеного  посадкового матеріалу з власних лісових розсадників та теплиць. Для потреб лісокультурної кампанії  вирощено два мільйони сіянців.

Підприємство активно долучається до проведення Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом» започаткованої Міністерством енергетики та захисту довкілля спільно з  Державним агентством лісових ресурсів. Акція відбуватиметься за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці. Запрошуємо  учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур та всіх бажаючих долучатися до Акції «Відновлюємо ліси разом».

Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році  відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття.  Надто цінно, щоб втратити».

Якщо ви вирішили взяти участь у посадці дерев, дізнатись її місце і час, детальну інформацію можна одержати в ДП «Баранівське» ЛМГ  за тел. 04144-4-23-94.