ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041)444-20-48, Факс: +38(041)444-21-77

Дорогі друзі та колеги!
В ці дні ми відзначаємо День пам'яті та примирення та День  Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
Друга Світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв.
День пам’яті та примирення та День Перемоги має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом та агресією. Вона скінчилася і найважливішим її підсумком має бути мир.
Наша держава зробила значний внесок у перемогу над нацизмом. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років. 
У Другій світовій війні Україні випала героїчна і разом з тим трагічна роль. Єднання суспільства навколо усвідомлення цієї істини й надалі має сприяти ефективному протистоянню зовнішнім викликам та загрозам.
Сьогодні ми захоплюємося стійкістю та мужністю героїв, які боронять цілісність нашої країни від ворога на східному кордоні. Висловлюю їм найтепліші побажання миру, міцного здоров’я, затишку та благополуччя.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.
Щиро вітаю усіх з цими світлими святами! Миру всім та світлої долі, радощів та достатку, успіхів та здоров'я! Пам’ятаймо, що той, хто захищає свою землю – завжди перемагає.
Віктор САХНЮК,
начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства