Друк
Категорія: Новини

Тезисно про головне

З метою недопущення проведення браконьєрських полювань та виявлення порушників правил полювання, постійно діючими рейдовими групами лісогосподарських підприємств Житомирського ОУЛМГ  здійснюються рейдові патрулювання з охорони державного мисливського фонду. З початку відкриття сезону полювання на хутрову дичину в ході проведення таких рейдів перевірено понад 300 осіб, складено 17 протоколів про адміністративні правопорушення, відповідно яких з порушників правил полювання  стягнено 4,5 тис. грн штрафів.
На жаль 13.11.2021 прикрий випадок зі смертельним наслідком стався в мисливських угіддях Черняхівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок. При проведенні полювання поблизу с. Нові Сали Черняхівської ОТГ житель с. Осівка 1958 р. н., з мисливської гладкоствольної зброї смертельно поранив свого колегу, 1982 р. н., жителя м. Київ.
Задля недопущення подібних випадків у майбутньому Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства вкотре наголошує на суворому та неухильному дотриманні правил проведення полювання та поводження із вогнепальною зброєю.