ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041) 443-10-07    

 
Віктору Сахнюку, начальнику Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Голова Державного агентства лісових ресурсів України  Юрій Болоховець вручив Подяку.
Так голова відомства відзначив колектив лісівників Житомирщини за активну участь у громадській акції «Створюємо ліси разом» в рамках Програми Президента України «Зелена країна».
Нагадаємо, що під час осінньої лісокультурної кампанії 2021 року у рамках реалізації вищезазначеної програми на Житомирщині  висадили  понад 14,2 млн.   дерев.
30 жовтня, в день проведення акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» Житомирщина висадила найбільше дерев серед усіх областей України.
Цього дня в державному лісовому фонді Житомирщини майже 14 тисяч осіб разом посадили 1,5 мільйона дерев. За організацію цих заходів та собисту участь у реналізації еко-ініціативи  Віктору Сахнюку вручено Диплом Книги рекордів України.
Загалом в ході лісовідновних робіт в державних лісогосподарських підприємствах управління в 2021 році висаджено 6239 гектарів лісових культур – це понад 40 мільйонів сіянців різних лісових порід.