Друк
Категорія: Новини
 
Віктору Сахнюку, начальнику Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Голова Державного агентства лісових ресурсів України  Юрій Болоховець вручив Подяку.
Так голова відомства відзначив колектив лісівників Житомирщини за активну участь у громадській акції «Створюємо ліси разом» в рамках Програми Президента України «Зелена країна».
Нагадаємо, що під час осінньої лісокультурної кампанії 2021 року у рамках реалізації вищезазначеної програми на Житомирщині  висадили  понад 14,2 млн.   дерев.
30 жовтня, в день проведення акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» Житомирщина висадила найбільше дерев серед усіх областей України.
Цього дня в державному лісовому фонді Житомирщини майже 14 тисяч осіб разом посадили 1,5 мільйона дерев. За організацію цих заходів та собисту участь у реналізації еко-ініціативи  Віктору Сахнюку вручено Диплом Книги рекордів України.
Загалом в ході лісовідновних робіт в державних лісогосподарських підприємствах управління в 2021 році висаджено 6239 гектарів лісових культур – це понад 40 мільйонів сіянців різних лісових порід.