ukendepl

Філія "Баранівське лісомисливське господарство" ДП "ЛІСИ УКРАЇНИ"

           
У 1972 році у Стокґольмі, на конференції ООН з довкілля, делегації Японії та Сенегалу запропонували щорічно відзначати цей день, щоб привернути увагу людства до проблем використання природних ресурсів планети.
Програмний документ «Порядок денний на ХХІ століття»,  спрямований на досягнення захисту та збереження навколишнього середовища та розвитку здорової економіки, прийняли  179 країн світу.
Підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом не лише посилило економічні інтеграційні процеси, а й стало насамперед юридичним підґрунтям євроінтеграції у природоохоронній галузі. Зокрема, співробітництво між Україною та ЄС має на меті:
- збереження, захист, поліпшення і відтворення якості навколишнього середовища;
- захист громадського здоров’я;
- розсудливе та раціональне використання природних ресурсів;
- заохочення заходів на міжнародному рівні, спрямованих на розв’язання регіональних і глобальних проблем навколишнього середовища.
Такі орієнтири ставлять перед собою у щоденній праці  представники лісівничої професії.
Лісівники Житомирщини щорічно висаджують  близько 6 тисяч гектарів лісу. Минулоріч Житомирщина стала лідером в Україні з обсягів садіння лісу – 8 тисяч 239 гектарів лісовідновлення – це більше 40 мільйонів дерев. 
А в день реалізації масштабного проєкту «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» Житомирщина висадила найбільше дерев серед усіх областей України.
Лісівники області дбають, щоб висадженні ліси були здоровими, докладають усіх зусиль, щоб зберегти екосистеми від пожеж.
Крім того, державні лісогосподарські підприємства охороняють тваринний світ та спрямовують зусилля на збереження та розширення фауни наших лісів.
А ще лісівники дбають про чистоту лісів та лісових водойм…
Створюють та підтримують в належному стані рекреаційні пункти - місця, де кожен охочий може чудово та комфортно провести своє дозвілля на лоні природи, не завдаючи їй шкоди.