ukendepl

Філія "Баранівське лісомисливське господарство" ДП "ЛІСИ УКРАЇНИ"

 

Непоправна  втрата для колективу державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство».

18.08.2022 року перестало битись серце  мудрого, доброго, справедливого   керівника підприємства - Анатолія Олександровича ОСТУДІМОВА.

Анатолій Олександрович  народився 23 липня 1962 року в селі Осички Радомишльського  району Житомирської області Після  закінчення  школи, успішно закінчивши технікум, 1981 року розпочав трудову діяльність в автогаражі  колгоспу, що  у рідному селі.

Після служби в армії, з 1983 р. по 1998 р. продовжив працювати на різних посадах у Радомишльському спецлісгоспі, пройшовши службовими сходинками від механіка автогаража до інженера, завідуючого і головного інженера підприємства.

У травні 1998 року Державним комітетом лісового господарства Анатолія Олександровича призначили керівником Баранівського ДЛМГ.

Понад 24 роки Анатолій Остудімов очолював дане підприємство та вміло  і впевнено вів за собою  чисельний колектив націлюючи всіх на успіх, позитивні результати та здобутки. Він був Людиною з великою букви, людиною слова, щирої та доброї душі, мудрим, виваженим керівником та справжнім професіоналом лісового господарства України. Не тільки галузь понесла значну втрату, а й вся Україна.

Весь багаточисельний колектив  державного підприємства «Баранівське лісомисливське  господарство»   в скорботі.  Висловлюємо слова щирого співчуття дружині Майї Сергіївні,  дітям: доньці Віті, сину Богдану, внучці Каріні та всім рідним  і близьким.

Вічна память та спокій Вам шановний Анатолій Олександрович. Нехай земля буде Вам пухом.

Прощання з Анатолієм Остудімовим відбудеться о 11:30 20.08.2022 року в актовій залі державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство».