ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041)444-20-48, Факс: +38(041)444-21-77

В ході зустрічі з колективом підприємства Валерій Самоплавський відзначив, що йому надзвичайно приємно відвідати це господарство, бо понад 30 років тому очолювати цей лісгосп довелося і йому самому. "Вдвічі приємно бачити, що рідне підприємство -  одне з кращих в області, успішне, ефективно працює, планомірно розвивається. - зауважив Валерій Іванович. - І тричі приємно вручати нагороду його очільнику -людині високих моральних принципів, працьовитій, чесній і добросовісній, вмілому керівнику, відмінному організатору."

За багаторічну плідну працю в галузі лісового господарства, активну життєву позицію Анатолію Остудімову вручено Нагрудний знак «За бездоганну службу в державній лісовій охороні». Постановою Президії Товариства лісівників України його нагороджено настільною медаллю "Почесна відзнака Товариства лісівників України".

Вручення нагород співпало в часі із 20-річчям перебування на посаді  Анатолія Остудімова.

Отож роботу керівника високо оцінив і начальник Житомирськго обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський та вручив Грамоту обласного управління. 

Подяку керівнику лісгоспу оголосив і виконавчий комітет Баранівської міської ради.

Сьогодні  здобутки колективу лісгоспу є вагомими.  Держлісмисгосп упродовж багатьох років є одним з кращих лісогосподарських підприємств Житомирської області і  найефективнішим  підприємством району. Лише за 1 кв 2018 року підприємство сплатило  понад 13,7 млн.грн до бюджетів усіх рівнів, а за минулий 2017 рік -  майже 39 млн.грн.

 

  • DSC_0024
  • DSC_0030
  • DSC_0038
  • DSC_0055
  • DSC_0081
  • DSC_0097

Simple Image Gallery Extended