ukendepl

ДП "Баранівське ЛМГ" , Телефон: +38(041) 443-10-07    

На даний час Баранівське  лісництво займає площу  8213 га , що становить 18,6% від загальної площі 

В 2016 році  чисельність працівників лісництва складає 33 чоловіки крім того постійно залучаються   працівники  за цивіль-правовими угодами та працівники приватного сектору.

Щорічний обсяг посадки лісових культур становить  понад 55 га, обсяг  доглядів за лісовими культурами-150га. Щорічно в лісових розсадниках та теплицях вирощується  понад 330 тис.шт посадкового матеріалу основних лісоутворюючих порід та чагарників, крім того понад 4 тис.шт декоративного садивного матеріалу  різних видів та форм. 

Щорічна розрахункова лісосіка    становить 25,5 тис.м3, з них РГК-16,2 тис.м3, та на рубках пов'язаних з веденням лісового господарства-9,3 тис.м3.

 

Лісництво очолює Остапчук Борис Сергійович


 

контора та  територія Баранівського лісництва- це  сучасна, естетична будівля з прекрасними   куточками рекреації,  створених для відпочинку працівників та жителів району. Крім того на території лісництва створено екологічну стежку та учнівський клас під відкритим небом, де свої знання  по лісовому господарстві  здобувають  та поглиблюють учні шкільного лісництва « Паросток».

Пріоритетним напрямком в роботі колективу завжди було лісовідновлення (тобто лісокультурне виробництво), охорона лісу, його догляд, лісозаготівля.

На сьогоднішній день  на території лісництва зосереджено комплекс  по лісовому насінництву. Там  розміщені  шишкосушарка типу Каппера, насіннєсховище для зберігання та підготовки насіння до сівби. Площа лісового розсадника на сьогодні складає 0,95 га. Широко розвинуте тепличне господарство, що займає площу 0,105га. Створено шкілку декоративного садивного матеріалу. В 2013  році створено шкілку де вирощується  гінго дволопатеве, що є цінною  лікарською сировиною.

На території лісництва  розташований  лісовий заказник місцевого значення  «Баранівський « площею 550 га, що входить до природно-заповідного фонду  України Заказник  створено з метою охорони та збереження соснових лісів степовою ценотичною будовою та флористичним  складом та створення генетичного резервуату сосни звичайної.